Andre tekster lærredsbillede smeltende godbidder
Reference: Q7079En quirky tegneserie-ispind karakter med et smeltende udseende. Den har overdrevne ansigtsudtryk, en stikkende tunge og legende dråber. Den livlige gule baggrund fremhæver dens finurlige charme og gør det til et iøjnefaldende design fuld af personlighed.
Oplev det fantastiske Andre tekster lærredsbillede smeltende godbidder, der præsenterer et grafisk design fyldt med sjove og farverige elementer. Med inspirerende motiver af flødeis, jordbær, graffiti, street art og urban kunst skaber dette lærredsbillede en livlig atmosfære i dit rum. Den unikke illustration viser smeltede godbidder og et ansigt af et uhyre placeret på en gul baggrund, hvilket giver et friskt og energisk udtryk, der vil fange opmærksomheden hos alle, der ser det!
Hvorfor dette produkt skal bruges til udsmykningen
Dette Andre tekster lærredsbillede smeltende godbidder er den perfekte tilføjelse til din indretning, fordi det bringer en festlig stemning ind i dit hjem. Med dets farverige design og legende elementer skaber det en unik atmosfære, der kan inspirere kreativitet og glæde. Uanset om du ønsker at pynte stuen, børneværelset eller et kreativt rum, vil dette lærredsbillede helt sikkert vække begejstring og nysgerrighed. Det er ikke bare vægkunst; det er en samtalestarter og en kilde til glæde for både børn og voksne!
Sådan hænger du dette produkt op
Det er nemt at hænge dette lærredsbillede op takket være det praktiske bøjlesystem på bagsiden. Du kan også bruge aftagelig klæbende tape, der ikke vil plette eller beskadige din væg eller billede. Bare find det perfekte sted, og lad dit nye kunstværk skabe liv i rummet!
Tykkelse / vægt: 150 g/m2
Kantfri udskrivning: tryk over hele rammen
100% tilpasningsbart produkt: kontakt os, hvis du ønsker at ændre noget designelement
Fuldfarveprint: fotokvalitet og holdbare blæk
Klar til ophængning: nemt ophængningssystem inkluderet
100% genanvendeligt produkt: fremstillet med miljøvenlig blæk
Solid struktur: lavet af holdbare materialer
Let produkt: nem at håndtere og hænge op
Let at rengøre: med en tør eller fugtig klud
Lærreder er originale, høj kvalitetsprodukter, der passer til ethvert rum i dit hjem eller på din arbejdsplads.
Hvad du skal bruge:
Blyant
Hammer
Målebånd
Vaterpas
Søm eller billedophæng
Trin:
1. Vælg den væg og højde, hvor lærredet skal hænges (gennemsnitlig øjenhøjde: 170–175 cm).
2. Marker med blyant, hvor søm eller ophæng skal placeres. Fungerer på både gips og mursten. Rammen er allerede lavet, så der er ikke behov for yderligere huller.
3. Bor huller, hvis nødvendigt, indsæt rawlplugs og placer søm, eller brug billedophæng med hammer. Metoder uden bor fungerer også.
Egenskaber:
100% genanvendelig karton med 3 mm mikrokanal
Billeder i høj kvalitet og fuld farve
3 cm tyk ramme, samlet, billedet går over kanterne
Let, robust og genanvendelig
Vedligeholdelse:
Rengøres med en tør klud eller støvekost.
Ekspreslevering inden for 24 timer til din hjemmeadresse tilgængelig.